Marina Kusznikova-Czyżowska - właścicielka, kosmetolog

Marina Kusznikova-Czyżowska - właścicielka, kosmetolog

Pochodzę z Kijowa w Ukrainie. Lecz w Krakowie czuję się najlepiej, jak u siebie. Swoje doświadczenie w kosmetyce oraz kosmetologii zdobywałam na Ukrainie, w Kijowie, w Szkole Kosmetologii oraz Wizażu, jak również w trakcie pracy na stanowisku kierowniczym w Klinice Medycyny Estetycznej w Krakowie, gdzie przez 7 lat, wraz ze wspaniałym zespołem wykwalifikowanych kosmetologów, zdobywałam doświadczenie praktyczne w kosmetyce oraz kosmetologii.

Ukończyłam liczne kursy różnych rodzajów masaży oraz rytuałów. Jestem magistrem germanistyki. W chwili obecnej rozwijam się w dziedzinie kosmetologii naturalnej oraz ziołolecznictwa, interesuje mnie używanie ziół w trakcie zabiegów kosmetycznych i osiągnięte po tym efekty, łącząc terapię dodatkowo z wewnętrznym zażywaniem ziół w trakcie zabiegu oraz w domu przez Klienta.

 

Od 2 roku życia ćwiczę jogę, gdyż mój ojciec całą naszą trójkę (mam 2 braci) uczył tym ćwiczeniom, co bardzo pomogło mi w życiu i zdrowiu. Prowadzę indywidualne zajęcia z jogi dla początkujących. Prywatnie jestem szczęśliwą Mamą 5 dzieci, najmłodsze z których właśnie przyszło na świat :)

 

Lubię jeździć konno, rysować różnymi technikami, tworzyć grafiki z linorytu, wycinać z drewna. Śpiewając i tańcząc czuję się wolna.

Tatiana Skrominska - kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z

siedzibą w Rzeszowie, wydziału medycznego. Obecnie kontynuuję

studia magisterskie na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia ze specjalizacją „Kosmetologia estetyczna” gdzie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności. Pełna pasji i zainteresowania, chcę stale podnosić swoje kwalifikacje.

Regularnie uczestniczę w kongresach i szkoleniach.

 

Dla mnie najważniejsze jest holistyczne podejście do klienta. Specjalizuję się w zabiegach z dziedziny kosmetologii estetycznej. Wierzę, że to w jaki sposób dbamy o nasze ciało zarówno na zewnątrz jak i od środka, odzwierciedla się na naszej skórze.

Paulina Zalarska - fizjoterapeutka, masażystka

Paulina Zalarska - fizjoterapeutka, masażystka

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego uzyskując tytuł magistra oraz liczne kursy takie jak: masaż tkanek głębokich (MTG), kinesiotaping, terapia dysbalansu kręgosłupa, igłoterapia oraz brałam udział w wielu innych warsztatach. Wciąż poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności. Od zawsze interesuję się zdrowym trybem życia i sportem. W pracy kieruję się cytatem Wiktora Degi „Ruch może zastąpić każde lekarstwo, ale żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu”, ponieważ sądzę, iż profilaktyka i regeneracja ciała to bardzo ważny aspekt w życiu, o którym warto pamiętać. Bardzo interesuję się rozluźnianiem mięśniowo – powięziowym oraz traktuję organizm jako całość, ponieważ nie zawsze tam gdzie boli jest problem. Oprócz tego ciekawi mnie osteopatia, uzupełniam wiedzę w tej dziedzinie na wielu warsztatach.  

Beata Wania - Psycholog/Psychoterapeuta/Trener

„Człowiek musi wiedzieć, skąd przyszedł i dokąd zmierza, gdyż taka jest jego natura”

A. Kępiński

Doświadczenie zawodowe czerpię z wielu branż i wykorzystuję je  zarówno w pracy z grupą, jak i  na stanowiskach samodzielnych. Obszar mojej pracy to psychoterapia, diagnoza oraz poradnictwo psychologiczne. Prowadzę obecnie prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Krakowie. W zakresie psychoedukacji współpracuję z centrami szkoleniowymi i ośrodkami edukacyjnymi, prowadząc treningi rozwojowe, edukacyjne i  prozdrowotne. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologii Psychodynamicznej oraz  Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. W swojej pracy kieruję się profesjonalizmem, zaangażowaniem, otwartością na nowe wyzwania oraz szacunkiem do współpracowników, klientów i pacjentów.

 O nas

Jesteśmy jedyną tego typu placówką na terenie całej Polski. Wegański, bio, ekologiczny salon kosmetyczny i prywatne SPA, połączone z gabinetem kosmetyki naturalnej, hirudoterapii oraz fizjoterapii

Śledź nas na:

 

Nasz adres:

  • Facebook
  • Instagram

ul. Borkowska 27d/3, 30-438 Kraków

tel.: 536 286 887

© 2023 by Sophia. Proudly created with Wix.com