Co oferujemy

Ze względu na to, iż propagujemy zdrowy tryb życia oraz minimum ingerencji w naturę, świadczymy jedynie takie usługi, które są zgodne z naszymi przekonaniami oraz zdobytą wiedzą, aby pomagać a nie szkodzić. Znaczna część oferty w polskiej branży kosmetologicznej opiera się o chemię i zabiegi, które jedynie maskują problemy, a z czasem je nawet pogłębiają, czyli maskują objawy, zamiast szukać przyczyny. My chcemy, aby natura, z którą współpracujemy, rewitalizowała Wasze ciała, aby przywrócić im naturalny blask, czego żadne wyszukane technologie nie są w stanie zapewnić na dłuższy czas, gdyż to my powinniśmy uczyć się z natury - bowiem w niej tkwi sekret naszej aparycji.

 

Zabiegi, które możesz u nas wykonać, to m.in.: mikrodermabrazja diamentowa oraz korundowa, peeling kawitacyjny, darsonval, oczyszczanie manualne, żelazko przeciw zmarszczkowe, masaż próżniowy oraz inne masaże twarzy i ciała, mezoterapia bezigłowa oraz mikroigłowa, różnego rodzaju maski, peelingi, rytuały na twarz i ciało, włosy, manicure, pedicure, henna z regulacją, depilacja woskiem miękkim oraz twardym, pastą cukrową.

 

W ofercie również znajdziesz zabiegi na wzmocnienie włosów.

 

Wszystkie zabiegi wykonywane są na ekologicznych bio wegańskich kosmetykach, posiadających odpowiednie certyfikaty, potwierdzające jakość produktów.

 

Proponujemy również wzbogacenie zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało, aplikacją naparu ziołowego, sporządzonego bezpośrednio przed zabiegiem, zażycie naparu wewnątrz (jeżeli jest taka opcja) oraz zażywanie ziół w domu według sugerowanego schematu.

 

Wyjątkową usługą, którą świadczymy, jest możliwość skomponowania "żywego kosmetyku" tuż przed zabiegiem, zgodnie z potrzebami skóry, ze składników "prosto ze stołu". 

 

 

Uslugi Mobilne

Wszystkie usługi oprócz mikrodermabrazji korundowej, możemy wykonać u Ciebie w domu.

 

Obowiązują inne ceny oraz dopłata za dojazd, proszę o szczegóły pytać telefoniczne:

536 286 887

bądź emailowo:

vegasfera@protonmail.com

 O nas

Jesteśmy jedyną tego typu placówką na terenie całej Polski. Wegański, bio, ekologiczny salon kosmetyczny i prywatne SPA, połączone z gabinetem kosmetyki naturalnej, hirudoterapii oraz fizjoterapii

Śledź nas na:

 

Nasz adres:

  • Facebook
  • Instagram

ul. Borkowska 27d/3, 30-438 Kraków

tel.: 536 286 887

© 2023 by Sophia. Proudly created with Wix.com